11.3.2011

Od 20 : 30
Vstupné 250,- CZK

HORKÝŽE SLÍŽE + COCOTTE MINUTE

předprodej 220,-     na místě 250,-  www.ticketstream.cz

Horkýže slíže v dobré víře vydávají album největších hitů a vyrážejí na stejnojmenné turné

 

Horkýže slíže se rozhodli rekapitulovat. 4. března jim vyjde album největších hitů s názvem V dobrej viere (2001 – 2011). Bude obsahovat 17 hitovek, které jsou nejžádanějšími na slížích koncertech. Výběr doplní dvě nové skladby. První z nich, zbrusu nový singl „Mám v p… na lehátku“, se jistě zařadí mezi nejoblíbenější songy kapely.  Druhou novinkou bude velmi svérázný Megamix největších hitů Horkýže slíže.

 

4. března Horkýže slíže vyrazí se stejně „dobrou vírou“ na turné čítající dvacet šest koncertních zastávek po celé České republice. Turné odstartuje 4. března v Karlových Varech a zakončí ho 30. dubna ve Strakonicích. Fanoušci se podle slov zpěváka Kuka mohou těšit nejen na největší hity kapely, ale také i nové písně, které prý ani sama kapela ještě neslyšela. Kuko ke koncertům ještě prozradil: „Lidi se můžou těšit na velké teatro. Kapela Horkýže slíže má ve zvyku vytahovat lidi z davu. Tentokrát přijdou na řadu i ti, kteří nemusí umět hrát na žádný hudební nástroj. Také kontroverzní kostýmy jsou samozřejmostí jako i soutěže o zajímavé cena a velkolepá světla se zvukem!“

 

Fanoušci na koncertech si mohou koupit nejen nejnovější CD největších hitů „V dobrej viere (2001 – 2011)“, ale i maxi singl projektu Kuko Sanchez „Strana A“. A samozřejmě nebud chybět bohatý merchandising (kulichy, trička, klíčenky, mikiny, potítka, placky, plakáty a další.).

 

Jako předkapelu si Horkýže slíže vybrali Cocotte Minute. Ti se představí už s novou rytmickou sekcí.

 

Mediálními partnery turné jsou Hey radio, Rock radio a Koule.cz, kteří podpoří turné svými kampaněmi. Na TV Prima Cool a TV Óčko poběží na turné i televizní kampaň.

 

www.horkyzeslize.sk

http://www.facebook.com/horkyzeslize

 

 
 
Lidový Dům na Facebooku